Rónai Horváth Jenő Rajzmellékletek az újabbkori hadviselés története czímű műhöz. A munkát írta és a rajzmellékleteket tervezte - -
Bp. 1891. Pallas. 2 sztl. lev. 75 térképmelléklet. Korabeli, kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borító ráragasztva.