Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 28

15388.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Magyar-orosz katonai szótár. Bp., 1942, Athenaeum, 60 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
15389.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Nagy Háború írásban és képben. I-VII. kötet. Első rész: Északon és délen I-IV. kötet. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.   Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva.  Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, többnyire kopott borítóval, és gerinccel, a nyugati hadszíntér II. kötetének a gerince sérült, hiányos, kijáró lapokkal, illusztrációkkal.
15390.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Díszes vászonkötésben, egy kis szakadástól eltekintve jó állapotban
15391.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Rónai Horváth Jenő Rajzmellékletek az újabbkori hadviselés története czímű műhöz. A munkát írta és a rajzmellékleteket tervezte - - Bp. 1891. Pallas. 2 sztl. lev. 75 térképmelléklet.  Korabeli, kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borító ráragasztva.
15392.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kurt Matull: A przemysli repülő. Regény a nagy háborúból. Bp., 1915. Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben.
15393.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15394.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

15395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15396.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Róma, 1986, Katolikus Szemle. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15397.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15398.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rácz Árpád (szerk.): Nagy Képes Millenniumi Hadtörténet. Bp., 2000, Rubicon-Aquila. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft