Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 31

15554.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

15555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32

Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, hátul melléklettel: ágyús üteg tűzharcának vezényszavai, katonai műanyag jelkulcs jelölővel.
15556.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

15557.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15558.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, ragasztott, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hazai Hugó: A Császár Népei. Tökéletlen ifju regrutákról, virtigli öreg mancsaftról és kiszolgált vén harcosokról szóló történetek. Bp., 1908. Phönix. 237+(2)p. Korabeli kissé kopott vászonkötésben.
15560.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15561.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15562.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20.  Második füzet. Harmadik és negyedik rész. A  magyarországi események Június 30-ig. Bp., 1945, Müller Károly, (Légrády Testvérek Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással.
15563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15565.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft