Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 31

15566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 Streffleurs Militärblatt. 5. évf. Nr. 36. 1918. március. Wien, 1918, L.W. Seidel&Sohn. Kiadói papírkötésben, német nyelven, hosszában hajtásnyommal.
15567.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Bp., 1935, Dante. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott borítóban.
15568.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15569.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fecsó József: Katonadolog. Bp., 1962, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
15570.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Ravasz István: Magyarország és a Magyar Királyi Honvédség a XX. századi világháborúban 1914-1945. (Nagykovácsi), (2003), Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15574.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Patera, Herbert V.: Unter Österreichs Fahnen. Ein Buch vom österreichischen Soldaten. Graz-Wien-Köln, 1960, Verlag Styria. Egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban / linen binding, illustrated, good condition
15575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mesék a Nagy Háborúból. Kovács György harctéri naplója. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15576.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15577.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft