https://www.darabanth.com/hu/310-Gyorsarveres/310.0/Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~500005/Clair-Vilmos-Magyar-parbajok-Attila-hun-kiraly-idejetol-1923-ev-vegeig-I-II-kotet-Bp-~II1692755
1692755
15334
310
Books: Military
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13 EUR, 9,38 USD
LeÃrás:
Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 239+244 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m