Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 23

Schema officialium totius inclytae insurrectionalis militiae anno 1797. per regnum Hungariae, Dalmatiae, Croatie et Sclavoniae.... Budae, 1798. Typis reg. universitatis. 67 l. 1797-es állapot: a magyar királyság katonai haderejének név- és címtára vármegyei beosztásban. Fűzve, korabeli papírborítóban.
15332.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15333.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Clair Vilmos: Magyar párbajok. Attila hun király idejétől 1923. év végéig I-II. kötet. Bp., 1930, Singer és Wolfner, 239+244 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15334.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tolnai Világtörténelme I-X.Teljes sorozat! Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap és Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott, színezett kiadói egészvászonkötés , 4253 p. Legtöbb kötet többé-kevésbé sérült állapotban.
15335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

Páva István: Ország a hadak útján. Magyarország és a második világháború. Bp., 1996, Pannónia Könyvek. Papírkötésben, jó állapotban.
15336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötésben.
15337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15338.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

15339.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

II. Rákóczi Ferenc erdélyi hadserege. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi Magyari András. Bukarest-Kolozsvár, 1994, Kriterion-Polis. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15340.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15341.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

5 db különféle katonai témájú könyv: Berezskov, V. M.: Az ENSZ bölcsőjénél (Bp., 1976); Bogusz, Jan: Katonai didaktika (Bp., 1974); Hackmann - Lenihan: Az igazság ára; A budapesti gázművek száz esztendeje; Pintér István: Rendnek muszáj lenni... (Bp., 1973); Konyev, I. Sz.: Egy frontparancsnok feljegyzései 1943-1944 (Bp., 1983); Styemenko, Sz. M.: A vezérkar a háború éveiben (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
15342.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft