Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 140

Ezüst(Ag) kőszáli kecskés gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 3,2 g
19000.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 13,1 g
19001.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) láncmintás gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 5,1 g
19002.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) köves gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,4 g
19003.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzés nélkül, méret: 64, nettó: 15 g
19004.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) áttört gyűrű, jelzés nélkül, méret: 54, nettó: 2,3 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) szíves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 1,9 g
19006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) makkos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 50, nettó: 3,9 g
19007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9

Ezüst(Ag) áttört Mária függő, jelzett, d: 3,5 cm, nettó: 5,9 g
19008.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) aranyozott fonott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,4 g
19009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
19010.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) aranyozott pancer karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 13,4 g
19011.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft