Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 140
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1593535
19012
298
Jewellery
Ezüst(Ag) köves, virágos karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 10,2 g 1593528
19013
298
Jewellery
Ezüst(Ag) háromszínű fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 6,2 g 1593476
19014
298
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 11 g 1593557
19015
298
Jewellery
Ezüst(Ag) többszínű glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 13,6 g 1593471
19016
298
Jewellery
Ezüst(Ag) fantázia karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 7,7 g 1593465
19017
298
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás oválanker nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,7 g 1593458
19018
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcás anker nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5,5 g 1593454
19019
298
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 5,9 g 1593440
19020
298
Jewellery
Ezüst(Ag) nyilas nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 8,9 g 1593435
19021
298
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,6 g 1593427
19022
298
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott karkötő, jelzett, h: 17,5 cm, nettó: 4,4 g 1593390
19023
298
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc kígyó függővel, jelzett, h: 61 cm, d: 3,2 cm, bruttó: 20,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft