Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 65

15512.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15513.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Dr. Böckh Hugó: Geológia tankönyv főiskolai halglatók számára I.-II. kötet. Selmecbánya, 1909, Joerges Ágost és Fia Kiadása. Átkötött félvászon kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15514.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20

15515.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

15516.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15518.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű  félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15521.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15522.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft