https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 65

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.
1
15536.

Dr. Mészáros Károly: Törések és ficamok. Gyakrolóorvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1949, Novák Rudolf és Társa. II. átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, számos szövegközti ábrával, maszatos borítóval, ceruzás aláhuzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.
1
15537.

Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
1
15538.

Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bővített kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.
1
15539.

Dr. Hoffmann E. Lovag: A törvényszéki orvostan atlasza. Lehmann-féle orvosi kézi atlaszok IX. Fordították Dr. Ajtai k. Sándor István, Dr. Krausz Arthur. Budapest, 1899, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, a borítója megviselt állapotban, a lapok foltosak, a kötése javított, a védőlapjai pótoltak, 193 szövegképpel (1 hiányzik, 181-182 szövegkép lapja fordítva van bekötve), 56 színes táblával (litográfiák,a 32 tábla javított, hiányos), festett felső lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
1
15540.

Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. Korabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.
1
15541.

Klug Nándor: Az emberélettan tankönyve I. Általános élettan, különös élettan: I. Az erőforgalom élettana. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 622 p. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, szövegközti illusztrációkkal, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15542.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db ásványokról szóló könyv: Koch Sándor: Könyv a kövekről. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Dr. Rudolf Börner: Was ist das für ein Stein? Stuttgart, 1941. Franchische Verlagshandlung. Német nyelven, papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. P. G. Read: Dictionary of Gemmology. Leningrád, 1986. Butterworth and  Co. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15543.

3 db ásványokról szóló könyv: Koch Sándor: Könyv a kövekről. Bp., 1957, Bibliotheca Kiadó. Papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. Dr. Rudolf Börner: Was ist das für ein Stein? Stuttgart, 1941. Franchische Verlagshandlung. Német nyelven, papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. P. G. Read: Dictionary of Gemmology. Leningrád, 1986. Butterworth and Co. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15544.

Bölsche, Wilhelm: Eiszeit und Klimawechsel. Stuttgart, 1922, Kosmos. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Vendl Aladár: Geológia I.-II. Bp., 1951-1952. Tankönyvkiadó. Egyetemi tankönyv. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1
15545.

Dr. Vendl Aladár: Geológia I.-II. Bp., 1951-1952. Tankönyvkiadó. Egyetemi tankönyv. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Rozlozsnik Pál: Dobsina Környékének Földtani Viszonyai. Geologica Hungarica. Series Geologica 5. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földtani Intézet, 118 p.+2 t. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. A címlapon ex libris bélyegzővel. A borítója foltos, szakadt, viseltes. / Rozlozsnik Pál: The geological features of region of Dobsina, in hungarian, and german language, paperbinding,with a lot of illustrations, the cover is in poor condition.
1
15546.

Rozlozsnik Pál: Dobsina Környékének Földtani Viszonyai. Geologica Hungarica. Series Geologica 5. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földtani Intézet, 118 p.+2 t. Kiadói papírkötés, magyar és német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. A címlapon ex libris bélyegzővel. A borítója foltos, szakadt, viseltes. / Rozlozsnik Pál: The geological features of region of Dobsina, in hungarian, and german language, paperbinding,with a lot of illustrations, the cover is in poor condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Francisci a Schooten (Franz von Schooten): Principia matheseos universalis, seu Introductio ad geometriae methodum Renati Des Cartes, edita ab Er. Bartholino, Casp. fil. Amstelodami, 1683. Ex Typographia Blaviana. 418 p + 8 p. sok ábrával. Korabeli papírkötésben. /  With many drawings in paper binding. In good condition
1
15547.

Francisci a Schooten (Franz von Schooten): Principia matheseos universalis, seu Introductio ad geometriae methodum Renati Des Cartes, edita ab Er. Bartholino, Casp. fil. Amstelodami, 1683. Ex Typographia Blaviana. 418 p + 8 p. sok ábrával. Korabeli papírkötésben. / With many drawings in paper binding. In good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz