https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Nonesuch Dickens. Charles Dickens' works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet /  23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt.  Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.
1
15703.

Nonesuch Dickens. Charles Dickens' works. Edited by Arthur Waugh, Hugh Walpole, Walter Dexter, and Thomas Hatton. London: The Nonesuch Press, 1937-1938. Az angol irodalom egyik legkeresettebb ritkasága majdnem kompletten, a külön metszeteket tartalmazó kötet nélkül. Számos eredeti illusztrációval, Összesen 877 példány készült a műből. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. 23 kötet / 23 volumes, without the original steel-engraved plates Engraved plates, facsimile wrappers from the original parts. Original buckram, each volume in a different color, black morocco spine labels lettered in gilt, top edges gilt. Only 877 copies made! Much sought after rarity of the English literature.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
650 000 Ft
1 761,52
EUR
,
2 031,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis (Velence), 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. 1879-ből származó ex libris bejegyzéssel, Kecskemét, Kővári Lajos. (Ex libris Ladislai Kővári. Kecskemétini, Anno 1879. julius.) Bernardo Zamagna (1735-1820) Ragusai (Dubrovnik) olasz pap, költő, műfordító Odüszeia fordítása. / Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis, 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Contemporary half-leather-binding, with a little bit damaged spine, with a little bit worn cover, with ex libris writing. in Latin language. It trasnlated Bernardo Zamagna (1735-1820) from Ragusa (Dubrovnik). He was an Italian priest, poet and trasnlator.
1
15704.

Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis (Velence), 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. 1879-ből származó ex libris bejegyzéssel, Kecskemét, Kővári Lajos. (Ex libris Ladislai Kővári. Kecskemétini, Anno 1879. julius.) Bernardo Zamagna (1735-1820) Ragusai (Dubrovnik) olasz pap, költő, műfordító Odüszeia fordítása. / Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis, 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Contemporary half-leather-binding, with a little bit damaged spine, with a little bit worn cover, with ex libris writing. in Latin language. It trasnlated Bernardo Zamagna (1735-1820) from Ragusa (Dubrovnik). He was an Italian priest, poet and trasnlator.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gottfried August Burger: Gedichte I-II. Wien, é.n.. B. Ph. Bauer. Kiadói papírkötés, az első kötet gerince kissé viseltes, német nyelven. 1 t.+192+192 p. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, in German language.
1
15705.

Gottfried August Burger: Gedichte I-II. Wien, é.n.. B. Ph. Bauer. Kiadói papírkötés, az első kötet gerince kissé viseltes, német nyelven. 1 t.+192+192 p. / Paperbinding, with a little bit damaged spine, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collector's Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott  bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustrations by Boardman Robinson, full leather binding, in english language, good condition.
1
15706.

Hermann Melville: Moby Dick or The Whale. (Moby Dick vagy a bálna.) Boardman Robinson illusztrációival. Clifton Fadiman bevezetőjével. The 100 Greatest Books Ever Written. Collector's Edition. Norwalk, 1977, The Easton Press, XXII+615 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészbőr kötés, aranyozott lapélekkel. Angol nyelven. Szép állapotban. / With An Intruduction by Clifton Fadiman and illustrations by Boardman Robinson, full leather binding, in english language, good condition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Heinrich Heine's Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott  aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes
1
15707.

Heinrich Heine's Werke. 1-15. In 4 Band. Berlin, cca 1910. Bong&Co. Kissé kopott aranyozott szecessziós egészvászon kötésben. / In slightly tattered art nouveau full linen binding. 4 volumes

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dantes Göttliche Komödie.Berlin, é.n. [1912], Wilhelm Borngäber. Gustav Doré egészoldalas illusztrációival. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, német nyelven.
1
15708.

Dantes Göttliche Komödie.Berlin, é.n. [1912], Wilhelm Borngäber. Gustav Doré egészoldalas illusztrációival. Kiadói félbőr kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas gerinccel, német nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Martin Luther's Last Will and Testament. Szerk.: Fabinyi, Tibor. Budapest - Dublin, 1984, Corvina Kiadó - Ussher Press. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. /  Hardcover, with paper dust jacket, in good condition.
1
15709.

Martin Luther's Last Will and Testament. Szerk.: Fabinyi, Tibor. Budapest - Dublin, 1984, Corvina Kiadó - Ussher Press. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. / Hardcover, with paper dust jacket, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrant's test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.
1
15710.

Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrant's test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kevin J. Anderson Jedi Academy trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Jedi Search,  Dark Apprentice, Champions of the force, New York, 1994, Bantam Books. Kiadói papírkötésben.
1
15711.

Kevin J. Anderson Jedi Academy trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Jedi Search, Dark Apprentice, Champions of the force, New York, 1994, Bantam Books. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Gands: Schlüssel zu den Aufgaben in der Französische Grammatik. Frankfurt a. M., 1910, Collection Jügel. Kiadói egészvászon kötésben. / In German and French, cloth binding.
1
15712.

P. Gands: Schlüssel zu den Aufgaben in der Französische Grammatik. Frankfurt a. M., 1910, Collection Jügel. Kiadói egészvászon kötésben. / In German and French, cloth binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.
1
15713.

Enyd Blyton: The Twins at St Clare's. The Twins at St Clare's. The O'Sullivan Twins. Summer Term at St Clare's. Illusztrálta Jenny Chapple. London, 1995, Dean. Kiadói kartonált papírkötés, angol nyelven./ Hardback, in english language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alighieri, Dante: Das neue Leben. Berlin, 1919, Verlag Julius Bard. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
15714.

Alighieri, Dante: Das neue Leben. Berlin, 1919, Verlag Julius Bard. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz