https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15715.

Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hahn, Michael: Lehrbuch der klassischen tibetischen Schriftsprache. Bonn, 1974, szerzői. Fénymásolt példány, papírkötésben, jó állapotban.
1
15716.

Hahn, Michael: Lehrbuch der klassischen tibetischen Schriftsprache. Bonn, 1974, szerzői. Fénymásolt példány, papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db kínai-orosz szótár. Kiadói egészvászon kötésben, kötetenként változó állapotban / 3 Chinese-Russian dictionaries, linen binding
1
15717.

3 db kínai-orosz szótár. Kiadói egészvászon kötésben, kötetenként változó állapotban / 3 Chinese-Russian dictionaries, linen binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
James Clavell: Shogun. New York, 1977, Dell Publishing. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, megtört gerinccel, angol nyelven./ Paperback, in a little bit poor condition, in Engllish language.
1
15718.

James Clavell: Shogun. New York, 1977, Dell Publishing. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, megtört gerinccel, angol nyelven./ Paperback, in a little bit poor condition, in Engllish language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
1
15719.

Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.
1
15720.

Goethe: Iphigenie auf Tauris. Berlin, 1873, Grote'sche Verlagsbuchhandlung, 81 p. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott festett, aranyozott egészvászon kötés, egészoldalas és fejezet eleji illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.
1
15721.

Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
1
15722.

Fenelon, Francois: Les aventures de Telemaque, fils d'Ulysse. Par Fénelon. Tome premier. Paris, é.n., Chez Fortin. Félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Duden 1. Die Rechtschreibung der deutschen Sprache und der Fremdwörter. Mannheim-Wien-Zürich, 1986, Dudenverlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in german language.
1
15723.

Duden 1. Die Rechtschreibung der deutschen Sprache und der Fremdwörter. Mannheim-Wien-Zürich, 1986, Dudenverlag. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Paperbinding, in german language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Le Mois littéraire et pittoresque. Année 1899. Tome II. 1899, Maison de la Bonne Presse. Kiadói félvászon kötésben. Sérült borítótábla.
1
15724.

Le Mois littéraire et pittoresque. Année 1899. Tome II. 1899, Maison de la Bonne Presse. Kiadói félvászon kötésben. Sérült borítótábla.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.
1
15725.

Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sammlung auserlesener Gebether, als Morgen- Abend- Meß- Beicht- und Kommunionandachten. Wien, 1790, Gedruckt und zu finden bey Ignaz Grund. 410 p. Korabeli viseltes bőrkötésben, belül azonban ép és sértetlen.
1
15726.

Sammlung auserlesener Gebether, als Morgen- Abend- Meß- Beicht- und Kommunionandachten. Wien, 1790, Gedruckt und zu finden bey Ignaz Grund. 410 p. Korabeli viseltes bőrkötésben, belül azonban ép és sértetlen.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz