Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 151

Ezüst(Ag) medál, 3 db + fülbevaló + gyűrű, jelzettek, 17,8 g + 1 db bizsu gyűrű
19012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) feszület ezüst(Ag) láncon, jelzett, lánc h: 77 cm, kereszt: 6x4 cm, nettó: 28,8 g
19013.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) filigrán virágmintás karkötő, jelzés nélkül, h: 15,5 cm, nettó: 23,5 g
19014.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31

Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel ezüst foglalatban, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,3 g
19015.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2 g
19016.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

cca 1950 Omega Seamaster Au (18k) tokban, bőr szíjjal, működik, apró karcolás a számlapon, jelzett, bruttó:31 g (szíjjal)
19017.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Arany (Au.) tokos női zsebóra, jelzett (14K), eredeti dobozában, pontatlan mutatókkal, működik, bruttó:24 g
19018.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, "Per la patria e per il re" felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and "Per la patria e per il re" inscription, with patriotic scene on the back needs repair
19019.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) ovális bordázott tálka, jelzett, 14x10,3 cm, nettó: 86,7 g
19020.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g
19021.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) markazittal díszített kereszt függő, jelzett, 4x2,5 cm, bruttó: 2,1 g
19022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19

Ezüst(Ag) gyűrű csiszolt üveg kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 11 g
19023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft