Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 151

19144.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

19145.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Gyémánt fülbevaló pár 14 K fehérarany foglalatban. Br 1,73 g , Gyémántok összesen 0,45 Ct. Díszdobozban / Diamond and white gold earrings.
19146.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Áttört szélű ezüst (Ag.) tálca, más-más férfi arcképével, jelzett, mesterjeggyel, 38×43 cm, nettó: 1660 g /Silver tray with portraits
19147.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50

Antik ezüst (Ag.) talpas mini kináló, tetején több rétegű csiszolt tejüveg, kézzel festett, kopott apró csorbákkal, jelzett, mesterjeggyel, m: 7 cm, d: 10 cm, bruttó:141 g
19148.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) háromlábú bonbontartó, jelzett, d: 10 cm, m: 9,5 cm, nettó: 164,6 g
19149.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst fedeles fűszertartó kis kanállal, jelzett, mesterjeggyel, poncolt, m: 6 cm, nettó 90 g / Silver spice holder with spoon and hallmark
19150.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft