Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

Leírás:

cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, "Per la patria e per il re" felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and "Per la patria e per il re" inscription, with patriotic scene on the back needs repair

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván