https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15477.

1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante.  félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban
1
15478.

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.
1
15479.

Oltay Károly: Geodézia II-III-IV. kötet. Tan és kézikönyv mérnöki használatra. II. A vízszintes mérés alapműveletei és műszerei. III. A vízszintes mérés módszerei. IV. A magasságmérés műszerei és módszerei. Bp., 1919-1920, Németh József Technikai Könyvkiadóvállalata, VIII+184+IX+266+IV+149 p. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, a II-III. kötet egybekötve. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
15480.

Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.
1
15481.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
1
15482.

Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott
1
15483.

A sebészet időszerű kérdései. Írták Ádám Lajos tanítványai. Bp., 1957, k.n. (Budapest székesfőváros nyomdája). Kiadói papírkötésben. A kötet alja megázott

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.
1
15484.

Klobusitzky Dénes: Hormónok és hormónhatások. Bp., 1930, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zechmeister László: Bevezetés a titrimetriába. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiadó Rt. Kiadói puhakötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
1
15485.

Zechmeister László: Bevezetés a titrimetriába. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiadó Rt. Kiadói puhakötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.
1
15486.

Dr. Gózony Lajos-Dr. Lénárd Vilmos: A gyakorlati bakterológia zsebkönyve. Serológiai függelékkel. Budapest, 1919, Mai Henrik és Fia Könyvkereskedése. III. átdolgozott kiadás. Egészvászon kötésben, 244 p. A kötése kopott, a gerince sérült, szakadt. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Bittera Miklós: Kender és Len. Gazdasági Tanácsadó 26. Budapest, É.N, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói fűzött papírkötés, 156 p. Felvágatlan példány. A kötése meglazult.
1
15487.

Dr. Bittera Miklós: Kender és Len. Gazdasági Tanácsadó 26. Budapest, É.N, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat. Kiadói fűzött papírkötés, 156 p. Felvágatlan példány. A kötése meglazult.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
15488.

Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz