Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 60

15465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Dubovitz Hugó, Haskó Lajos: Ipari és kereskedelmi vegyészet. Bp., é.n., Delta Könyvkiadóvállalat. Kiadói papírkötés, a kötése kissé laza, de a könyvtest egyben van, szövegközti illusztrációkkal.
15466.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15467.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15469.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

15470.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
15472.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
15473.

Kikiáltási ár:
800 Ft

V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
15474.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15475.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

15476.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft