A BSZKRT tíz éve 1923-1933. Budapest közúti vasúti közlekedésének fejlődése 1865-1922 és a BSZKRT tíz évi működése 19231-1933. Bp.,1934, Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt.,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 1 t+267+8 t.+5 kihajtható térkép melléklet. Rendkívül gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval, javított kötéssel, foltos, az utolsó két lapon kis sérüléssel. Ritka!