https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerkesztette Asztalos Miklós. Bp., 1931, EFE (Egyetemi Nyomda), 414 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.
1
15600.

Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerkesztette Asztalos Miklós. Bp., 1931, EFE (Egyetemi Nyomda), 414 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l.  Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József"
1
15601.

Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József"

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
1
15602.

W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
EUR
,
0,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp., 1925, Athenaeum. 230 p. Kiadói papírkötésben.
1
15603.

Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp., 1925, Athenaeum. 230 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!
1
15604.

Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.
1
15605.

Dr. Künkel Fritz: A közösség a közösséglélektan alapfogalmai. Fordította Dr. Vető Lajos. Bp.. 1940, Scholtz Testvérek Kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Molnár Erik: Demokratikus egészségpolitika. Megelőzés és gyógyítás. Magyar Egészségvédelmi Füzetek 1. Budapest, 1946, Szikra Kiadás. Kiadói papírkötés.
1
15606.

Dr. Molnár Erik: Demokratikus egészségpolitika. Megelőzés és gyógyítás. Magyar Egészségvédelmi Füzetek 1. Budapest, 1946, Szikra Kiadás. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
dr. Wilhelm Stekel: A modern házasság. Ford. dr. Gartner Pál. Bp., 1931, Novák Rudolf és Tsa. 137 p. Kiadói papírkötésben.
1
15607.

dr. Wilhelm Stekel: A modern házasság. Ford. dr. Gartner Pál. Bp., 1931, Novák Rudolf és Tsa. 137 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Dános Árpád - Dr. Kovács Gábor: A szociális eszmék fejlődése a modern szocializmusig. Bp., 1925, Pantheon. XII, 379 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány. A címlap ázástól elszíneződött, ill. enyhén deformálódott.
1
15608.

Dr. Dános Árpád - Dr. Kovács Gábor: A szociális eszmék fejlődése a modern szocializmusig. Bp., 1925, Pantheon. XII, 379 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány. A címlap ázástól elszíneződött, ill. enyhén deformálódott.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alexis Carrel: Az ismeretlen ember. Bp., é.n., Révai. Fordította Fülöp Zsigmond. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. Jó állapotban.
1
15609.

Alexis Carrel: Az ismeretlen ember. Bp., é.n., Révai. Fordította Fülöp Zsigmond. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz