https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 34

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás.  Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.
1
15588.

Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rézler Gyula: A magyar gyári munkásság Szociális helyzetkép. Bp. 1940. Magyar Közgazdasági Társaság. (Pesti Lloyd Ny.) 242 p. Kiadói papírkötésben.
1
15589.

Rézler Gyula: A magyar gyári munkásság Szociális helyzetkép. Bp. 1940. Magyar Közgazdasági Társaság. (Pesti Lloyd Ny.) 242 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.
1
15590.

A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem német intézetének irodalomtudományi évkönyve. Thienemann Tivadar és Pukánszky Béla (szerk.). Hatodik kötet, 1940. Papírkötés, jó állapot, 474 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.
1
15591.

Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben.
1
15592.

Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., é.n., Sándor József és Társa. Viseletes kiadói egészvászon-kötésben, az előzéklapon firka.
1
15593.

Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., é.n., Sándor József és Társa. Viseletes kiadói egészvászon-kötésben, az előzéklapon firka.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme II. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.
1
15594.

Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme II. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei: Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1909, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Modern egészvászon kötés.
1
15595.

Pikler Gyula: A lélektan alapelvei: Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Budapest, 1909, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Modern egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bühler Sarolta: Az ijfúkor lelki élete. Fordította Várkonyi Hildebrand. Budapest, 1925, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.
1
15596.

Bühler Sarolta: Az ijfúkor lelki élete. Fordította Várkonyi Hildebrand. Budapest, 1925, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.
1
15597.

Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
1
15598.

Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,
1
15599.

Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz