Nyomtatványok

Tételek száma: 336

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12530.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Fligende Blätter 1880-1881-es bekötött évfolyama sok vidám rajzjelenettel
12531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1833 Melléklet a Tudományos Gyűjtemény 17. évfolyamából, 38x53 cm
12532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12533.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1845 Wartembergi gróf Waldstein József aranykulcsos kamarás halotti értesítője
12534.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1850-1860 Díszes levélpapírok, 8 db., litográfia, jó állapotban.
12535.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12536.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12537.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1860 Habsburg Miksa(1832-1867) főherceg, mexikói császár, litho kép, 11x7 cm
12538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12539.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1862 Allgemeine Bauzeitung mit Abbildungen. Hrsg. C. F. L. Förster. Osztrák-Magyar Monarchia egyik legjelentősebb építészeti folyóiratának teljes évfolyama. 8 szám egybekötve, nem lapszámozás szerinti sorrendben. Korabeli félvászonkötésben, márványozott lapszélekkel. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel. Nem kollacionált.
12540.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12541.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft