Nyomtatványok Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1476208
12579
284
Printed Materials
cca 1900 Bajsai Vojnits István Bács-Bodrog vármegye és Zombor sz. kir. város főispánja, kiadja Bitter Nándor és Fia, 65x50 cm 1475230
12580
284
Printed Materials
cca 1900 Kronstadt (Brassó), R. Goldschmidt Mühlenbauanstalt - Müllermaschinen (malomgépek katalógusa, ábrákkal) 1478525
12581
284
Printed Materials
cca 1900 Basch Árpád könyvillusztrációja, színezett nyomat, későbbi szignóval, 21x16 cm 1414581
12582
284
Printed Materials
cca 1900 2 db dombornyomott, litho üdvözlő kártya / 2 itho greeting cards 1360959
12583
284
Printed Materials
cca 1900 (elektr. motor- és dinamó-) Szénkefe-gyár litho reklámkártyája / Sächsische Dynamobürsten-Fabrik Sauerbrey-Kostorz Dresden, litho advertising 15x10 cm 1378073
12584
284
Printed Materials
cca 1900 Az olasz királyi cslaádot ábrázoló lito kép / Litho image depicting the Italian royal family. 9x11 cm 1441095
12585
284
Printed Materials
cca 1900 A trondheimi Nidaros katedrális felújítása javára kiadott jótékonysági kártyák, 2 db / Trondheim cathedral gargoyles, 2 charity cards for the benefit of the church restoration 1414575
12586
284
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlőkártya / 3 embroided litho greeting cards 1414577
12587
284
Printed Materials
cca 1900 3 db dombornyomott, csipke litho üdvözlő és reklámkártya / 3 embroided litho greeting cards 1475193
12588
284
Printed Materials
cca 1900-1910 Gróf Csáky László Prakfalvi(Felvidék) Vas- és Acélgyár Rt. prospektusa 1478358
12589
284
Printed Materials
1902 Földtani Közlöny XXXII. Egyszersmind a M. Kir. Földtani Intézet Hivatalos Közlönye. Szerk.: Dr. Pálfy Mór. Bp., 1902, Magyarhoni Földtani Társulat, 422 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban. 1478476
12590
284
Printed Materials
1902-1907 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Föltani Intézet 1900-1906. évi jelentéseiből. Bp., 1902-1907, Franklin-Társulat, 39+39+38+39+31+38 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft