Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

14919.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
14920.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
14921.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Aldous Huxley: Szép új világ. Fordította Szinnai Tivadar. Jó könyvek sorozat. Bp., é.n, Pantheon. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon, kissé viseltes állapotban, kopottas borítóval, laza, sérült kötéssel, kissé szakadozott védőlappal, a címlapon ajándékozási sorokkal.
14922.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Duba Gyula: Aszály. Pozsony-Budapest, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. A szerző által dedikál!
14923.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

14924.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14925.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14926.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14927.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.  Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
14928.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Rejtő Lexikon. Rejtő Jenő 27 nagyregényének világa 2500 szócikkben. Budapest, 2012, Quattrocento. Kiadói kemény papírkötés. Szép állapotban.
14929.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

14930.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft