https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Szép állapotban.
1
14895.

Magyarország a XX. században I-V. kötet. Szerk.: Kollega Tarsoly István. Szekszárd, 1996, Babits Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
1
14896.

Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
14897.

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.
1
14898.

A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.
1
14899.

A magyar legújabb kor lexikona. (1919-1930) (A magyar feltámadás könyve.) Szerk. vitéz Kerkápoly M. Emil. Bp. 1930 (Európa Ny.). 1151 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
1
14900.

Schenk János: Az erotika nagylexikona. Budapest-Pécs, 2002, Dialóg Campus Kiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban.  Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t.  Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.
1
14901.

Arany János összes munkái 5. + Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1-4. Budapest, 1884-1889, Ráth Mór. Kiadói egységes festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban. Arany János összes munkái 5. Arany János Prózai dolgozatai. Budapest, 1884, Ráth Mór, 548 p. Második kiadás. A borítón minimális kopás, háta foltos. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. Versek. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+LI+556 p. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 2. Prózai dolgozatok. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t+575+XLIII p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 3. Levelezés I. Budapest, 1888, Ráth Mór, 1 t+XIX+494 p.+2 t. Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 4. Levelezés II. Budapest, 1889, Ráth Mór, 1 t.+474 p.+1 t. A kötése a 464/465 p. között sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a  metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.
1
14902.

Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Garay János  összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!
1
14903.

Garay János összes költeményei. Egy kötetben. A költő arczképével. Második teljes kiadás. Pest, 1860, Nyomatott Emich Gusztávnál. Aranyozott kiadói egészvászon kötés, [4] + XI p. + 1072 hasáb (oldalanként kettő). Márványozott lapélekkel. Jó állapotban!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ungarn - Magyarország - A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben. Kifogástalan állapotban, védőtokban / Nice elbuum about Hungary in Geman with many illustrations. In painted full linen binding. Flawless condition!
1
14904.

Ungarn - Magyarország - A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben. Kifogástalan állapotban, védőtokban / Nice elbuum about Hungary in Geman with many illustrations. In painted full linen binding. Flawless condition!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
EUR
,
68,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Edward Fitzgerald: Rubaiyat of Omar Khayyam: The First and Fourth Renderings in English Verse. With illustrations by Willy Pogany. New York, n.d., Thomas Y. Crowell Company. 96 p. With eight tipped-in colour plates, including frontis, also  floral decoration to the pages, done in black and white. Red cloth-bound, attractive gilt titles and illustration to front and spine. Wonderful copy.
1
14905.

Edward Fitzgerald: Rubaiyat of Omar Khayyam: The First and Fourth Renderings in English Verse. With illustrations by Willy Pogany. New York, n.d., Thomas Y. Crowell Company. 96 p. With eight tipped-in colour plates, including frontis, also floral decoration to the pages, done in black and white. Red cloth-bound, attractive gilt titles and illustration to front and spine. Wonderful copy.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.
1
14906.

Jókai Mór: És mégis mozog a föld I-II. Jókai Mór összes művei XLIII-XLIV. Nemzeti kiadás. Budapest, 1896, Révai Testvérek. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A gerince és a borítója kicsit kopottas, a gerince kicsit sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz