Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

15003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Stefan Zweig: Ámok. Fordította Újváry Lajos. Budapest, 1946, Révai. Kiadói picit foltos, picit kopott félvászon kötés. Jó állapotban.
15005.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata.  Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel.
15006.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szokoly Viktor: Regényes rajzok Petőfi Sándor ifjúkori éveiből. Pest, 1859, Vahot Imre, Müller Emil Könyvnyomdája. Átkötött kissé viseltes félvászon kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, a Váczi Casino bélyegzőivel.
15008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Joszif Freilihman: Virus-2 akció I-III. Belügyminisztérium Kiskönyvtára 9-11. Bp., 1961, Belügyminisztérium. Kiadói papírkötés, megviselt, foltos, kopott borítóval.
15009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Tótfalusi István: Vademecum. Szokatlan szavak szótára. Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15010.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A Belügyminisztérium Kiskönyvtára 2 kötete:  Földes Mihály: A szürke agár. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel. Vaszilij Ardmackij: A fekete fenyves. Bp., 1960, Belügyminisztérium. Kiadói kissé viseltes papírkötéssel.
15011.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15012.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15013.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

The Economist - A világ számokban. 2012. Fordította Jutai Péter. Budapest, 2012, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15014.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft