Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 30

Névkönyv a magyar királyi népfölkelés számára. 1899. évre. Hivatalos kiadás. Bp., 1899, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kaidói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13451.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

13452.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n.,  Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
13453.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A nagy vihar hajótöröttei. Hivatalos feljegyzések, tanulmányok és más írások a háború és a pusztító béke idejéről. Bp., 1927, Wodianer F. és Fiai. Kiadói vászon kötés. Foltos.
13454.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Honvédelmi játékok kézikönyve. A honvédelmi készséget fejlesztő tevékenységek kézikönyve pedagógusok számára. Könyvtári állományból törölve. Bp., 1982, Zrínyi. Kartonált
13455.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Takáts Sándor: A magyar gyalogság megalakulása. Budapest, 1908, Magyar Tudományos akadémia. Reprint kiadás! Kiadói karton kötésben.
13456.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Kántor Raimund: Robbanó és hatóanyagok. Bp., é.n., Magyar Néphadsereg Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Kiadói ragasztott papír. Az első oldalon tollal írt jegyzetek.
13458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Charles Christian Wertenbaker: Invasion! New York, London, 1944, D. Appleton-Century Company. Robert Capa fényképeivel illusztrálva. Javított papír védőborítóval, vászonkötésben, jó állapotban.
13459.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg.
13460.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Salamon Elemér: 8000 kilométer.  Bp., é.n., Corvina. 160 p.  Kiadói, kopottas félvászonkötésben. Egy előzéklap hiányzik.
13461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

M. Szabó Miklós: A magyar királyi honvéd légierő a második világháborúval. Bp., 1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben.
13462.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft