Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 30

13463.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben.
13464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Friedrich Wencker: Der unvermeidliche Krieg zwischen Japan und Amerika. Eine politische Studie Stuttgart / Leipzig, Neuer Stuttgarter Verlag 1921. Kissé sérült papírkötésben / in slightly damaged paper binding
13465.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Csontos István mk. alezredes: Ballisztikai Ismeretek. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1980, papírkötés, 227 oldal Állapot: jó, a címlapon ajándékozási sorokkal.
13466.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csontos István mk. alezredes: Fegyverek rendszertana. Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola, Budapest, 1984, papírkötés, 124 oldal. Készült a Fegyvernemi Tisztképzés 35. évfordulóján. Állapot: Jó, Volt könyvtári példány.
13467.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1964 US Army Training center engineer. Fort Leonard Wood, Missouri. Képes ismertető könyv a kiképző központról. Egészvászon kötésben.
13468.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13469.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ságvári György, Somogyi Győző: Nagy huszárkönyv. Budapest, 1999, Magyar Könyvklub. Ilusztrált kiadói kemény kötésben
13470.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Paul Martin: European military uniforms. A short history. 1968, Spring Books. Kiadói egészvászon kötésben. fedőborítóval.
13471.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Böngérfi János: Harc a szabadságért. Öreg honvéd elbeszélése. Bp., 1905, Athenaeum. Díszes festett, aranyozott vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
13472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A. von Boguslawski.: Die Fechtweise aller Zeiten. In ihren Hauptmotiven dargestellt für Offiziere des stehenden heeres und des Beurlaubtenstandes, Offizieraspiranten, Freiwillige und für höhere Lehranstalten. Berlin, 1880. Friedrich Luckhardt Verlag. Erosen megviselt állapotban / in damaged condition
13473.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Militária könyv gyűjtemény: 15 db német nyelvű, részben magyar vonatkozású katonasággal, hadászattal foglalkozó könyv vegyes állapotban, ritkább darabokkal /  cca 1910-1920 Compilation of military books written in English mostly about World War I. in different condition Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entschließungen + Rüstung und Brüstung + Sammlung Göschen 9x + Die heere und flotten der Gegenwart Deutschland +Kämpfe in China I-II. + Österreichund Ungarn und Italie (...Adria) + Die Deutsche Armee und Weltkriege
13474.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft