Jancsovics István: Új magyar-szláv és szláv-magyar szótár. I. Magyar-szláv szótár. Szarvas, 1848, Réthy Lipót, XLVIII+448 p. Korabeli félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.