Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
10,84 EUR, 12,50 USD

Leírás:

Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a magyar irodalmi művekben, magán és hivatalos iratokban, hirlapokban, folyóiratokban és társalgási nyelvben gyakrabban előforduló idegen szabak megértése és helyes kiejtésére. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, 328 p. Korabeli aranyozott kopottas egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült viseltes, az elülső előzéklapja hiányzik, a hátsó előzéklapja hiányos, a címlapon bejegyzések, az 210-223. oldal között a lapok kijárnak, a kötése kissé laza, a lapok foltosak.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor