Nyomtatványok Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1266236
13008
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., Athenauem nyomda képeslap méretű reklámkártya grafikával 1266229
13009
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., VI. Kusnossy kotta nyomda képeslap méretű reklámkártya 1266227
13010
258
Printed Materials
cca 1900 Bp., VII. Bruchsteiner és fia lithográfiai műintézet és bádogplakát gyár képeslap méretű reklámkártya 1265813
13011
258
Printed Materials
cca 1900-20 Litho, csipke szentképek kis hibával, 3db, különböző méretben és minőségben, cca 10x8cm 1271739
13012
258
Printed Materials
XIX. sz vége: Őseinket ábrázoló fametszetek, közte Árpád szivarcímke 1256862
13013
258
Printed Materials
cca 1900 Magyar nóta kottája. Nemzetiszín lithográfia 26x34 cm 1266853
13014
258
Printed Materials
Kiss József: A Hét 1901. január-december. XXIII kötet. Teljes évfolyam egybekötve. Bp., 1901, Athenaeum. Korabeli kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. 1272058
13015
258
Printed Materials
1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt 1208219
13016
258
Printed Materials
1907 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 8. évf. XVI. kötet. jul-dec. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:604, félvászon kötésben. 1254298
13017
258
Printed Materials
Hogyan lett az ember. Irta Doktor. Bp., 1907, Europa Irodalmi és Nyomdai Rt. 35 p. Kiadói tűzött papírkötésben, a gerince kissé sérült. 1268465
13018
258
Printed Materials
A Szent család. Havi folyóirat keresztény családok számára. Szerk. P. Soós István O.C. XIX. évf. 3. füzet. 1908. márczius. 30 p. Gerincén a papírkötés elszakadt. 1248677
13019
258
Printed Materials
1908 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 9. évf. XVII. kötet. jan-jún. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, 695 p. Korabeli félvászonkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft