Nyomtatványok

Tételek száma: 372

13020.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1909 Hirdetmény kötelező himlőoltásról. A hátoldalon üzenet Emmerling Vilmos Károlynak, az első fővárosi hirdetővállalat megalapítójának, miszerint a hirdetmény 100 példányban a II kerületben kifüggesztendő. Budapest II. kerületi elöljáróságának pecsétjével és Badál Ede helyettes elöljáró aláírásával.
13021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Kossuth bankó mintájú reklámnyomtatvány.
13022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910-1920 Képes borítójú nótáskönyvek gyűjteménye. Sas Náci, Révffy Lajos. Fráter Lóránd, Bodrogi Zsigmond. 6 db különböző. Tékában.
13023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 Bécs, magyar városnéző társaság illusztrált ismertetője / 1910 Vienna sightseeing tour illustrated guide 16p.
13024.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
13025.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13026.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Budapesti Ujságírók Egyesülete 1910-ik évi almanachja.Utazás az újságírás körül. Szerk. Szerdahelyi Sándor. Bp. (1909. Révai és Salamon.) 229 l. 58 lev. (Hirdetések.) Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. A kötet központi témája az újságírás. Külön fejezet foglalkozik a jubiláns Pesti Hírlappal és Mikszáth Kálmánnal. Mikszáth, Heltai, Molnár Ferenc és Ambrus Zoltán írásaival. A reklámanyagban érdekes írások olvashatók többek között neves vendéglőkről, mint a Kommer-Gundel féle Virágbokorról, a Wampeticsről ill. az Uj Idők kávéházról. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
13028.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1910 Engel Károly Elektromos Szerelési Anyagok és Készülékek Gyára gyengeáramú árjegyzéke. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13029.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1910 Murgács Kálmán legujabb hazafias dalai. Nótafüzet. 14p.
13030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Zemplénvármegyei irka, hátoldalán a vármegye térképével
13031.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft