Nyomtatványok Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1049487
12983
258
Printed Materials
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm 397333
12984
258
Printed Materials
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score 1254947
12985
258
Printed Materials
Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt. 1245070
12986
258
Printed Materials
1886 Borsszem Jankó 971. szám 1245073
12987
258
Printed Materials
1886 Borsszem Jankó 955. szám 1268091
12988
258
Printed Materials
1887 Kolozsvári szabadkőműves "Unio" oklevél a Magyarországi Symbolikus Nagypáholyba való beiktatásáról, kartonra kasírozva, kis hibával, 30x42cm 1271153
12989
258
Printed Materials
1888 Illustrirter Katalog der internationalen Jubilaums-Kunst-Austelleung. Wien, Aranyozott kiadói egsézvászon kötésben. pp.:308, 22x14cm 1053773
12991
258
3800
Printed Materials
1888-1889 a Magyar Salon képes havi folyóirat 10. évfolyama. Kopott, díszes aranyozott vászonkötésben, több lapja restaurált. 1268243
12992
258
Printed Materials
1889 "Körút a Balatonon", részlet a Vasárnapi Újság 20. számából szöveg közti képanyaggal 1266098
12993
258
Printed Materials
cca 1890 Zágráb litho leporello 11 litho városképpel / Litho leporello without a cover with 11 images 1268151
12994
258
Printed Materials
1894 Nyomtatványok , Szilágyi Sándor A Magyar Nemzet Történetéhez c. könyvből, vegyes minőségben, 11db, 25x16cm 1265516
12995
258
Printed Materials
cca 1895 Neuestes Album von Frankfurt am Main. 20 kőnyomat látképet tartalmazó leporelló, aranyozott vászonkötésben. A hajtások mentén több kép is elszakadt. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft