Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 90

Ezüst  (Ag.) kis hamuzó, mulatós jelenettel, jelzett, mesterjeggyel (FM), javított, 10×7 cm, nettó:22 g
19012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
19013.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Aranyozott ezüst fülbevaló,  Ag., 2,6gr., jelzett /Gold plated silver earrings, Ag. 2,6gr., marked
19014.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aranyozott ezüst gyűrű kövekkel,  Ag., 5gr., jelzett , méret: 59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag. 5gr., misure:59, marked
19015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst fülbevaló,  Ag., 2,8gr., jelzett / Silver earrings, Ag. 2,8gr., marked
19016.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst gyűrű,  Ag., 2gr., jelzett, méret:53 /Silver ring, Ag, 2gr, marked, size: 53
19017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst karlánc,  Ag., 2,1gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag. 2,1gr., marked, 18cm
19018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst gyűrű,  Ag., 5.9gr., jelzett, méret:57 /  Silver ring, Ag, 5,9gr, marked,  size: 57
19019.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst gyűrű,  Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 /  Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60
19020.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 10,5gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag. 10,5gr., marked, 60cm
19021.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19022.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst gyűrű, francia fémjellel   Ag., 5,3gr., méret:50 /Silver ring, French hallmark Ag, 5,3gr, size.. 50
19023.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft