https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 90

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst karlánc, Sterling,  Ag., 4,9gr., jelzett, 15cm /Silver bracelet, Sterling, Ag. 4,9gr., marked, 15cm
1
19024.

Ezüst karlánc, Sterling, Ag., 4,9gr., jelzett, 15cm /Silver bracelet, Sterling, Ag. 4,9gr., marked, 15cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst gyűrű,   Ag., 2,6gr., jelzett, méret:56 / Silver ring, Ag, 2,6gr, marked, size: 56
1
19025.

Ezüst gyűrű, Ag., 2,6gr., jelzett, méret:56 / Silver ring, Ag, 2,6gr, marked, size: 56

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst karlánc,   Ag., 1,6gr., jelzett, 17cm/  Silver bracelet, Ag. 1,6gr., marked, 17cm
1
19026.

Ezüst karlánc, Ag., 1,6gr., jelzett, 17cm/ Silver bracelet, Ag. 1,6gr., marked, 17cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst gyűrű kővel,   Ag., br.:3,1gr., jelzett, méret:54 / Silver ring with stones, Ag, br.: 3,1gr, marked, size: 54
1
19027.

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.:3,1gr., jelzett, méret:54 / Silver ring with stones, Ag, br.: 3,1gr, marked, size: 54

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst gyűrű,   Ag., 7,7gr., jelzett, méret:53 / Silver ring, Ag, 7,7gr, marked, size: 53
1
19028.

Ezüst gyűrű, Ag., 7,7gr., jelzett, méret:53 / Silver ring, Ag, 7,7gr, marked, size: 53

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst gyűrű,   Ag., br.:1,7gr., jelzett, méret:52 / Silver ring, Ag, br.:1,2gr, marked, size: 52
1
19029.

Ezüst gyűrű, Ag., br.:1,7gr., jelzett, méret:52 / Silver ring, Ag, br.:1,2gr, marked, size: 52

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst gyűrű,   Ag., 1,2gr., jelzett, méret:55 / Silver ring, Ag, 1,2gr, marked, size: 55
1
19030.

Ezüst gyűrű, Ag., 1,2gr., jelzett, méret:55 / Silver ring, Ag, 1,2gr, marked, size: 55

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XIX. sz vége: Ezüst dísz villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 27 g.
1
19031.

XIX. sz vége: Ezüst dísz villa indás díszítéssel, jelzéssel. / Silver fork 27 g.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) nyelű süteményes szett, 2 db villa, 6 db kés, jelzett, br:158 g
1
19032.

Ezüst (Ag) nyelű süteményes szett, 2 db villa, 6 db kés, jelzett, br:158 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik ezüst (Ag.) keresztelő pohár, jelzett, mesterjeggyel, kis horpadásokkal, m:9 cm, nettó:84 g
1
19033.

Antik ezüst (Ag.) keresztelő pohár, jelzett, mesterjeggyel, kis horpadásokkal, m:9 cm, nettó:84 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
14
 
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel  Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm
1
19034.

Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) tálka tartó és tálkák (12db), jelzett, jó állapotban, nettó:550 g, d:8,5 cm
1
19035.

Ezüst (Ag.) tálka tartó és tálkák (12db), jelzett, jó állapotban, nettó:550 g, d:8,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz