19020.
Lezárult 257. Gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
1 400 Ft
3,79 EUR, 4,38 USD
Ezüst gyűrű, Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 / Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60