Órák Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1244934
11386
255
Watches
Aranyszínű oroszlános fa órakeret, sérült, m: 38,5 cm 1244932
11387
255
Watches
Kovácsműhelyt ábrázoló fém óraház, m: 23,5 cm 1244931
11388
255
Watches
Gazdagon díszített puttós óraház, réz, sérült, m: 22,5 cm 1244927
11389
255
Watches
Szecessziós, festett fém órakeret, benne nem működő óraszerkezettel, kopásnyomokkal, m: 25 cm 1244905
11390
255
Watches
Díszes fa órakeret, kis sérüléssel, 20×18×9,5 cm 1204747
11391
255
15000
Watches
XIX. sz vége: Lenzkrich utazó óra, működik, jelzett, eredeti dobozában / End of XIXth century: Lenzkirch traveller's watch, with original watch. Works well. 8×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft