https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 30

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Heritage collection zsebóra, működik, eredeti dobozában
1
11373.

Heritage collection zsebóra, működik, eredeti dobozában

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik
1
11374.

Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal,  m:29 cm
1
11375.

Gustav Becker antik asztali óra, hiányos, nem működik, festett porcelán számlappal, 2448 sorszámmal, m:29 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik asztali és kandalló órák (9db), nem működnek és sérültek, tűz aranyozott bronz, fém, fa, jelzés nélkül, m:8 cm-32 cm
1
11376.

Antik asztali és kandalló órák (9db), nem működnek és sérültek, tűz aranyozott bronz, fém, fa, jelzés nélkül, m:8 cm-32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Régi hatású burás forgós óra, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
1
11377.

Régi hatású burás forgós óra, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm
1
11379.

Háromszög alakú asztali óra, nem működik, 21×23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes óra tétel: karórák, stopperek: Omega, Doxa, Slava, Pobeda, Raktea, stb., három közülük szíjjal, egy részük működik, némelyik sérült, összesen 10 db
1
11380.

Vegyes óra tétel: karórák, stopperek: Omega, Doxa, Slava, Pobeda, Raktea, stb., három közülük szíjjal, egy részük működik, némelyik sérült, összesen 10 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
22
 
XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm
1
11381.

XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm
1
11382.

Antik asztali óraház, mázas kerámia, apró lepattanásokkal, 26×20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik
1
11383.

Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik
1
11384.

Timex karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, bőr szíjjal, működik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Omega arany (Au) 14 K karóra, másodperc mutatós, működik, jelzett bőr szíjjal
1
11385.

Omega arany (Au) 14 K karóra, másodperc mutatós, működik, jelzett bőr szíjjal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
EUR
,
468,75
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz