Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 99

14068.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Liener György: Autótípusok. 1961. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói kopottas félvászonkötésben, a gerince enyhén sérült.
14069.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14070.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ilosvay Lajos: A chemia alapelvei. Bp., 1888, Kir. M. Természettudományi Társulat. 447 l. Hetven rajzzal. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
14071.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Bp., 1942, magyar Vegyipari Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
14072.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
10

Képek a desztilláció történetéből. Győr, 1996, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. 314/600. számozott példány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.
14073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14074.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14075.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

14076.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

14077.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

14078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14079.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft