Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 99

14056.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14057.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Műanyag fóliás papírkötésben, jó állapotban.
14058.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14059.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14060.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

M 462-RF repülőgépmotor és a V 520 légcsavar műszaki leírása és kezelési utasítása. Bp., 1969, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben, pecséttel. Ritka szakkönyv.
14061.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14062.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bodrogköz. A magyarországi Bodrogköz tájmonográfiája. Szerk.: Tuba Zoltán, társszerk.: Frisnyák Sándor. Gödöllő - Sárospatak, 2008, Lorántffy Zsuzsanna Szellemében Alapítvány. Térképmellékletekkel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14063.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Raoul France: A növények élete. Bp., 1942, Dante. Kiadói, kissé sérült félvászonkötésben.
14064.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Say Móricz:A kisérleti vegytan alapvonalai. 5. jav. és bőv. kiadás. A reáliskolák felsőbb osztályai számára és magánhasználatra átdolgozta dr. Hankó Vilmos. Bp., 1886, Franklin. Későbbi, kissé laza félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14065.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből  Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos.
14066.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft