Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1250270
14044
255
Books: Science and technology
Csia Ignácz:Bányaméréstan. Különös tekintettel Magyarország bányászati viszonyaira. A Magyar Bányászfelőr Kézi Könyvtára. Selmeczbánya, 1904 Joerges Ágost. Kiadói egészvászon kötésben. 1242259
14045
255
Books: Science and technology
Kádár Mihály: Hegesztés kézikönyve autogén- és elektromoshegesztés. Műszaki Könyvtár. Bp., é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben. A címlapon tulajdonosi bejegyzés. 1242273
14046
255
Books: Science and technology
Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben. 1242281
14047
255
Books: Science and technology
Villányi Jenő: Vasesztergályos kézikönyv. Szeged, 1940, Corvina Könyvnyomda. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben. 1243103
14048
255
Books: Science and technology
Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben. 1159197
14049
255
Books: Science and technology
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban. 1159201
14050
255
Books: Science and technology
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1146118
14051
255
Books: Science and technology
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben. 1146090
14052
255
Books: Science and technology
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval. 1138456
14053
255
Books: Science and technology
Mende Jenő: A rádióaktív anyagok. Bp., Dick Manó. Kiadói papír kötésben. 1230503
14054
255
Books: Science and technology
Dianóczki János: Építészeti rajz és rajzolvasási példatár. Bp., 1968, Műszaki. Kiadói modern keménykötésben, a gerinc sarkain kisebb sérüléssel.. 1138372
14055
255
Books: Science and technology
Hevesy Iván: A nagyítás technikája. Kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. Bp., é.n., HAFA. Kiadói egészvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft