Porcelán Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1224844
11128
253
Hollóházi porcelánokat, kristályt és üveg kínálót tartalmazó vegyes tétel 1224723
11129
253
Hollóházi tálkák, hamutálak, különböző korból, dekorációval, jelzéssel. Mind jelzett és hibátlan. d:8-15 cm 1215283
11130
253
Alföldi matricás korsó, kopott, jelzett, m:17 cm 1195579
11131
253
3400
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm 1223901
11132
253
Hollóházi porcelán gyertyatartó és leveles tál szett, a Viktóriához hasonló Hortenzia mintával, eredeti dobozban, újszerű állapotban Tál: 20 cm 1224856
11133
253
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 22 cm 1230247
11134
253
Terebess levélmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 1223395
11135
253
cca 1930 Gránit Zwack kancsó, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 1227670
11136
253
Sitzendorf porcelán agár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x28 cm 1230389
11137
253
MZ Csehszlovákia türkiz-arany mintás mokkás készlet, teljes, hibás tejkiöntővel, jelzett 1227623
11138
253
Kaiser porcelán tányér, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:30cm 1161278
11139
253
Club Seven feliratú porcelán pizzás tál, hibátlan, jelzés nélkül, d: 29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft