Porcelán

Tételek száma: 85

Zsolnay búzavirág mintás mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay teás és mokkás kiöntő és cukortartó, kis kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, összesen:4 db
11105.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Zsolnay búzavirág mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11106.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Zsolnay eozin mázas csóka, jelzett, hibátlan, m:12 cm
11107.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm
11108.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Zsolnay szívecske, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
11109.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zsolnay búzavirág mintás  dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8,5×8,5 cm
11110.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Régi Zsolnay porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 14x5x6cm
11111.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay pillangó és virágmintás kis tárgyak: minikaspó, hamutál, kupica, hibátlanok, jelzettek, 3 db
11112.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay eozin mázas kislány, kopásnyomokkal, jelzett, m: 7,5 cm
11113.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Zsolnay búgócsigás kislány, kézzel festett, jelzett (tercia), kis kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

11115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft