Porcelán

Tételek száma: 85

Hollóházi halacska, Drasche madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

"FTC G.1. 1975, 500." felirattal emlék porcelán tálka Horváth Ödön (1927-1997) magyar bajnok labdarúgó, csatár hagyatékából, Hollóházi, jeltett, hibátlan, d:7,5cm
11117.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11118.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11119.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11120.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hollóházi porcelán fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20×8×11,5 cm
11121.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Hollóházi kávés kiöntő, jelzés nélküli cukortartó és egy jelzett, kis kínáló, matricásak, hibátlanok, összesen: 3 db
11122.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm
11123.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hollóházi porcelán kék-rózsa mintás, hat személyes szendvcses/süteményes készlet, eredeti dobozában, új, hibátlan állapotban
11124.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hollóházi porcelán matricás bonbonnier, hibátlan. 10x17 cm
11125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
11126.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm
11127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft