Porcelán Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1223441
11116
253
Hollóházi halacska, Drasche madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1227072
11117
253
"FTC G.1. 1975, 500." felirattal emlék porcelán tálka Horváth Ödön (1927-1997) magyar bajnok labdarúgó, csatár hagyatékából, Hollóházi, jeltett, hibátlan, d:7,5cm 1211878
11118
253
Hollóházi táncoló lány virággal, jelzett, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 1104492
11119
253
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1226544
11120
253
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm 1229239
11121
253
Hollóházi porcelán fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 20×8×11,5 cm 1229183
11122
253
Hollóházi kávés kiöntő, jelzés nélküli cukortartó és egy jelzett, kis kínáló, matricásak, hibátlanok, összesen: 3 db 1227636
11123
253
Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm 1223961
11124
253
Hollóházi porcelán kék-rózsa mintás, hat személyes szendvcses/süteményes készlet, eredeti dobozában, új, hibátlan állapotban 1223975
11125
253
Hollóházi porcelán matricás bonbonnier, hibátlan. 10x17 cm 1223605
11126
253
Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm 1210990
11127
253
"Boldog új esztendőt kívánnak a kereskedelmi igazgatóság munkatársai 1996" feliratú, nagyméretű Hollóházi porcelán egyedi tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft