Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 144

Életem. Krausz Simon emlékiratai. Bp., 1937, Cserépfalvi. DEDIKÁLT! Kiadói egészbőr kötés, belső borítólap sarka hiányos, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
13406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Teleki Domokos, Széki Gróf: Az emberi sorsnak változandósága; mellyet maga példájával le-rajzolt, és külömböző időszakokban versekbe foglalt; azzal a maga főbbként jó házas-társai emlékezeteket kedves gyermekeinél fenn-hagyni, úgy a munkában előforduló... Kolo'svártt, 1815. a' Ref. Kol.' betüjivel, Újrakötve félbőr kötésben, kissé viseltes állapotban, foltos lapokkal
13407.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal.
13408.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Francois Arago: Carnot életrajza. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13409.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Életrajzok Plutarchosból.I-II. rész egy kötetben.  Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
13410.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Az 1940. évi Maróczy-verseny. Magyar Sakkvilág Könyvtára XIII. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Vécsey Zoltán. Kecskemét, Magyar Sakkvilág. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13411.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gárdonyi Géza: Emlékezetes napok a magyar történelemből. Bp., Dante Könyvkiadó. Biczó András rajzaival. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
13412.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Swift, Jonathan: Gulliver utazásai. Ford.: Egri György. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Kopott, sérült félvászon kötésben
13413.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

József Attila: A Dunánál. Bp., 1994, Magyar PEN Klub. József Attila versének kiadása magyarul és tizenhat idegen nyelven. 68. számú sorszámozott példány, készült 300 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
13414.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

(Rejtő Jenő) P. Howard: Vesztegzár a Grand Hotelben. 2. kiad. Vesztegzár a Grand Hotelben. 2. kiad. Bp. (1941.) Nova. 1941. 160 l. A Nova kalandos regényei Pályi Jenő borítójával. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
13415.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Nemeskéri-Kiss Sándor: ...Hol nem volt... Bp., 1943, Vajna és Bokor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13416.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Laza egészvászon kötésben
13417.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft