Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 144
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1187893
13418
251
Cox György: Görög regék. -után angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Második javított képes kiadás. Félszvászon kötésben, enyhén megviselt állapotban. 1111150
13419
251
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötés, jó állapotban. 1158826
13420
251
Jakab Ödön: Pásztortüzek. Költemények. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Gottermayer-féle aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, jó állapotban. 1187898
13421
251
Beöthy Zsolt: A magyar nemzeti irodalom történeti ismertetése II. kötet. Kisfaludy Károlytól mostanáig. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötésben, hátulján sérüléssel 1182417
13422
251
Heymann Robert: Carszkoje Szelo foglya. Bp., 1918, Kultura Könyvkiadó. Félvászon kötésben. 1209652
13423
251
Kopré József: Minden idők útján. Budapest 1982. A szerző kiadása, dedikált, egész vászon, papír védő borítóban 1213742
13424
251
Galbraith, Robert: A selyemhernyó. Bp., 2015, GABO Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1208869
13425
251
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev. Négyesy László et al. Bp., 1906, Franklin. II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készül emlékkiadás. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1213509
13426
251
Kisfaludy Károly: Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-Társaság megbízásából szerkeszté s kiadta D. Schedel Ferenc. Pest, 1843. Kisfaludy-Társaság. Viseltes félvászon kötésben. 1210483
13427
251
Tizennyolc skandináv író magyarul. Gyoma, 1929-1931, Kner Izidor. Díszes, kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban. 1212244
13428
251
G.Donászy Magda-F.Győrffy Anna: Jelmezbál az óvodában. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kihajtható mesekönyv, enyhén kopott állapotban. 1176684
13429
251
Bródy Sándor: Az egri diákok. Két magyar Robinson története. (Bp. é.n.) Singer és Wolfner. 144 p. Újrakötött félvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft