Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 49

Régi, ezüst (Ag.) óralánc, jelzett, 23gr., 21cm/ Old, silver (Ag.) Watch chain, marked, 23gr., 21cm
19000.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag.) "király" karlánc, jelzett, 11,2gr., 21cm/Silver (Ag.) "King" bracelet, marked, 11,2gr. 21cm
19001.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Régi, ezüst (Ag.)cigarettatárca,  jelzett, 202,8gr., 11x7cm/Old, silver (Ag.) Cigarette case, labeled, 202,8gr. 11x7cm
19002.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst (Ag.)Saluzzoi könnyűlovasság címeres medál, (Cavalleggeri di Saluzzo) jelzett, 8,8gr., d:2,5cm/(Ag.) Silver pendant (Cavalleggeri di Saluzzo) marked, 8,8gr,  2,5cm
19003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Ezüst (Ag.)áttört gyűrű, jelzett, 4,4gr., 57-es/Silver (Ag.) ring, marked, 4,4gr., 57
19004.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst (Ag.), monogramos gyufatartó, jelzett, 48,1gr.,6x4cm/ Silver (Ag.), Monogrammed match holder, marked, 48,1gr. 6x4cm
19005.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag.)hamuzó (német), 29r., jelzett, 7x2cm/Silver (Ag.), Ash (German), 29r., Marked, 7x2cm
19006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Arany (Au)hegedű függő, 14K, 4,7gr.,jelzett, 3,5cm/ Gold (Au) violon depending, 14K, 4,7gr., marked, 3,5cm
19007.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst (Ag.)anker karlánc, 4gr., jelzett, 18cm /Silver (Ag.) Anchor bracelet, 4gr., marked, 18cm
19008.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Arany (Au) fonott-kétszínű fülbevaló,14K, 2,2gr., jelzett, díszdobozban/ Gold (Au), two-tone earrings, 14K, 2,2gr., marked, in gift box
19009.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Régi, aranyozott ezüst (Ag.) dohányszelence, jelzett, 117gr., 8x6x1,5cm/  Old, gold-plated silver (Ag.) box of tabak, marked, 117gr. 8x6x1,5cm
19010.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag.)gyufatartó, 21r., jelzett, 5x4x1cm/ Silver (Ag.) Match holder, 21r., marked, 5x4x1cm
19011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft