Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 49

Monogramos ezüst(Ag) kiskanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 10,9 g / Silver(Ag) spoon, 11 cm, 10,9 g
19012.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag.) zománc díszített fényképtartó, bruttó: 10 g, 2,5×3,5 cm
19013.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó levélmotívummal, sérült, jelzett, 8x5 cm, nettó: 52,1 g
19014.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
9

Ezüst(Ag) cigarettatárca virágmotívumos díszítéssel, jelzett, nettó: 136,3 g / Silver(Ag) cigarette case, marked, 136,3 g
19015.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag.)koronás "ZK" monogramos, kalapált emelős cigarettatárca,  144r., jelzett, 8x11cm/ Silver (Ag.) Crowned "ZK" monogrammed cigarette case, 144r., marked, 8x11cm
19016.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst (Ag.)art deco vázácska,  57r., jelzett, 10cm /Silver (Ag.) Art Deco vase, 57r., marked, 10cm
19017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.) gyűrű csiszolt ásvánnyal, jelzett, méret:58, bruttó:10 g
19018.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vegyes ezüst (Ag.) tétel: fülbevalók, gyűrűk, nyakláncok, némelyik kő berakással, egy részük jelzett, összesen bruttó 60 g
19019.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
10

Régi, ezüst (Ag.),lóhere alakú tálka,  jelzett, 45,2gr., 7x7cm/Old, silver (Ag.), Clover-shaped bowl, marked, 45,2gr. 7x7cm
19020.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.), fonott, virágos nyaklánc, jelzett, 18,8gr., 42cm/ Silver (Ag.), floral necklace, marked, 18,8gr. 42cm
19021.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

Ezüst (Ag.), "ízelt" nyaklánc, jelzett, 8,5gr., 42cm/Silver (Ag.) necklace, marked, 8,5gr. 42cm
19022.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag.), dupla fonott nyaklánc, jelzett, 7,6gr., 40cm/Silver (Ag.), Double-braided necklace, marked, 7,6gr. 40cm
19023.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft