Könyvek: Történelem

Tételek száma: 66

13281.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13282.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13283.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13284.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

13285.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A hírszerzés és kémkedés története. Szerk.: Pilch Jenő. 1-3. köt. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
13286.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1-2. köt. Bp., [1933], Franklin Társulat. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13287.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Nagy Miklós, Zilahy Imre (szerk.): Háború-könyv az 1866-ki hadjáratok ismertetése. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötésben.
13288.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13289.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

13290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Baran-Böszörményei-Körmendy: Szállítórepülők a háborúban. Bp., 1967. Zrínyi.
13291.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13292.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft