Könyvek: Történelem

Tételek száma: 66

Balla Antal: Magyarország története. Bp., [1942], Singer és Wolfner. Vászonkötésben, jó állapotban.
13257.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben I-II. kötet. Bp., 1901, Révai Testvérek. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13258.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kassák Lajos: Egy ember élete. II. és III. kötet.  Vergődés-Háború, Károlyi forradalom. - Kommün. Bp. (1939.) Pantheon.  Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben.
13259.

Kikiáltási ár:
800 Ft

3 db könyv: Csicsery-Rónay István: Szombathelyi Ferenc. Bp., 2002, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen. Bp., Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13260.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13261.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13262.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13263.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13264.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

13265.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Haller, Albrecht von: Alfred, König der Angel-Sachsen. Karlsruhe, 1779, Christian Gottlieb Schmieder. Későbbi, aranyozott gerincű vászonkötésben, jó állapotban.
13266.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp., 1930, Genius Könyvkiadó. Kicsit szakadt aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13267.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Joseph C. Grew: Tokiói jelentés. Az USA japáni nagykövetének üzenete. Bp., 1945. Új idők.  Félvászon kötésben, hozzá kissé sérült papír védőborítóval.
13268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft