Könyvek: Történelem

Tételek száma: 66

13269.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13270.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Benke József: Az arab országok története. 1-2. köt. Bp., é. n., Alexandra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13271.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13272.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kropotkin Péter: A francia forradalom 1789-1793. I-II. köttet egybe kötve. Bp., 1909,Genius. Félvászon kötésben.
13273.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dekan, Ján: Moravia Magna. Großmähren - Epoche und Kunst. Bratislava, 1980, Tatran. Vászonkötésben, jó állapotban.
13274.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Flavii (Flavius) Josephus: Hebraei scriptoris antiquissimi bello judaico, ac expugnata per Titum caesarem Hierosolima libri septem. Interprete Rufino Aquilejensi. Post complures Authoris editiones, novissime a reliquis ejusdem operibus separatim, ob Historiae dignitatem, typis dati. [Nagyszombat] Tyrnaviae, 1755. Typ. Academ. Soc. Jesu. 573 p. Korabeli, megviselt egészbőr kötésben. Egy lap kijár, címlap kissé sérült. / In damaged full leather binding, one page damaged.
13275.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13276.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Történelmi hazugságok. A történelem terén előforduló mindennapi ferdítések czáfolata. Ford.: Haller József. Kieg. Karácsonyi János. Bp., 1890, Szent István Társulat. Kopott vászonkötésben, néhány lap kijár.
13277.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13278.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

13279.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Vikár Béla: A Kalevalából a Lemminkäjnen Rúnok. Bp., é.n. Lampel
13280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft